Všetok nábytok

123 produkty
Všetok nábytok


Medzi dreveným nábytkom vyrobeným v Poľsku, sa kolekcia retro nábytku Hacienda môže pochváliť veľkou dôverou a obľúbenosťou medzi klientmi. Nábytok Hacienda zostarnutého vzhľadu je vyrábaný z borovicového dreva ak jeho dokončeniu sú využívané prírodné vosky na báze včelieho vosku alebo olejové vosky zaisťujúce dlhšiu životnosť konečného produktu.

Široká farebná škála, živé a intenzívne farby či stónované a klasické odtiene, práve toto je výhoda a zároveň silná stránka voskovaného nábytku z kolekcie Hacienda. Aktuálne je stále obľúbenejší nábytok dokončený bielym voskom alebo olejovým voskom a nábytok farbený do dvoch odtieňov (vence v živých a kontrastných odtieňoch, ale stred skôr miernych a striedmych odtieňov).

Voskovaný nábytok Hacienda je charakteristický antickým vzhľadom, ktorý pripomína koloniálny nábytok kryjúce v sebe stovky rokov histórie. Zodpovedajúci výber tvrdého dreva, staro vyzerajúce pánty a úchytky so známkou hrdze, práve toto je krédo nábytku Hacienda. Všetky tieto kroky silne podčiarkujú štýl a výnimočnú krásu tejto kolekcie.

Voskovaný nábytok Hacienda môže byť tiež štruktúrovaný. Štrukturalizácia nábytku je vŕtanie a tvorenie drobných krovov a priehlbín na povrchu dreva. Vďaka tejto technológii a použitiu zodpovedajúcich voskov, ktoré dodatočne opeknejú a podčiarkujú získanú štruktúru, dostaneme produkt pôsobiaci veľmi intenzívne na svoje okolie. Najmä silnou štrukturalizáciou prechádza nábytok starého vzhľadu. Štrukturalizácia je ručnou prácou. Klient vo výsledku dostane výnimočný a originálny produkt.

Viac

  • 1
  • 2
  • 3
Płacę przez PayU

Kúpiť od výrobcu

Odber noviniek

Blogy
Drevený nábytok. Blog - borovicovynabytok.sk Nábytok z masívu. Blog - drevenynabytok24.sk Drevo technika. Blog - madeofwood.sk Blog. Drevo technika - nabytok-z-masivu8.webnode.sk Blog. Voskovaný nábytok - voskovanynabytok.sk
kancelar@haciendanabytok.sk