Možnosti úhrady


V našom obchode poskytujeme platbu 3 najobľúbenejšími metódami:

  • rýchle platby platobnými kartami alebo pomocou PayPal účtu,

  • platbu bankovým prevodom,

  • platbu na dobierku (kuriérovi v čase doručovania zásielky).


1. Elektronické platby.

Všetky transakcie vykonávané v internetovom obchode www.haciendanabytok.sk sú 100 % bezpečné. Počas registrácie alebo zasielania objednávky je spojenie so stránkami šifrované pomocou 256-bitového spojenia SSL. Autentickosť stránok www.hacienda.pl potvrdzuje certifikát Rapid SSL.

Elektronické platby sú realizované prostredníctvom PayPal. PayPal je najbezpečnejším systémom obsluhy online platieb. Používanie najnovších technológií a tvrdé podmienky používania systému zaručujú, že je PayPal najviac uznávaným a najlepším servisom platobných transakcií internetových obchodov.

PayPal je jednou z najbezpečnejších platobných foriem vo svete. Viac ako desaťročné skúsenosti v sektore online platieb prinášajú dôkladne spracovanú ochranu osobných údajov. Nie je dôležité, či predávate, kupujete alebo predávate finančné prostriedky - vaše finančné údaje (číslo účtu a karty) sú u nás v bezpečí, pretože sú ukladané v šifrovanej forme na našich bezpečných serveroch. Vďaka tomu ich nemusíte sprístupňovať osobe, ktorá dostane financie alebo ktorá posiela platbu.

Pre zabezpečenie ešte väčšej bezpečnosti, sú všetky transakcie monitorované 24 hodín denne, 7 dní v týždni tímom špecialistov z oblasti bezpečnosti. Ich úlohou je identifikácia podozrivých činností a správania a ochrana našich užívateľov pred neautorizovanými transakciami. Ak aj okrem našej preventívnej činnosti vaša transakcia neprebieha v súlade s očakávaním alebo ak máte akékoľvek obavy týkajúce sa vašej online bezpečnosti, narušenia typu phishing, môžete problém jednoducho nahlásiť a získať potrebnú pomoc. Navyše ako predávajúci tak aj kupujúci sú zahrnutí do ochranného programu v súlade s ustanoveniami uvedenými v našich podmienkach a Zmluve s Užívateľom.pci-dssCertifikát PCI DSS

Certifikát potvrdzuje, že PayPal spĺňa všetky podmienky programov Payment Card Industry Data Security Standard (PCI-DSS), Visa Cardholder Information Security Program (CISP), Visa International's Account Information Security (AIS), MasterCard International' s Site Data Protection (SDP), American Express data Security Standards (DSS) a Discover Card's DISC.

Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS) je svetovým štandardom spracovaným finančnými organizáciami za účelom ochrany osobných údajov vlastníkov platobných kariet a informácií súvisiacich s ochranou osobných údajov. Vytvorený štandard PCI DSS odpovedá na potreby organizácií sústreďujúcich sa na rozúčtovanie transakcií, a tiež zohľadní potrebu upevnenia dôvery Klientov k realizácii platieb pomocou internetovej siete. V súlade s podmienkami platobných organizácií, všetky organizácie a firmy spracovávajúce, procesujúce a vysielajúce údaje vlastníkov platobných kariet musia spĺňať tvrdé bezpečnostné štandardy PCI DSS. Paypal potvrdzuje, že zodpovedá podmienkam Visy, Mastercardu, American Expressu a Discoveru.rapidsslCertifikát Rapid SSL

Certifikát SSL s 256-bitovým kódovaním, poskytujúci záruku najvyššieho štandardu overenia identity majiteľov internetových stránok. Informácie zasielané medzi užívateľom a serverom nie sú využívané nesprávnymi osobami. Certifikát chráni pred pokusmi zneužitia údajov a informácií, na základe ktorých by mohli nepovolané osoby vykonávať neoprávnené finančné transakcie.2. Platba bankovým prevodom

Osoby, ktoré chcú platiť za zakúpený tovar bankovým prevodom, tu túto možnosť tiež majú. Číslo účtu pre úhradu bude dostupné po zaslaní objednávky v zhrnutí transakcie.

3. Platba pri odbere.

Osoby, ktoré preferujú maximálnu hladinu bezpečnosti transakcie, bez zbytočného rizika, budú dozaista spokojné z tohto druhu vykonania platby. Celú sumu transakcie je možné uhradiť nášmu kuriérovi v čase dodania nábytku. Táto možnosť dáva šancu aj na kontrolu a prezretie dodaného nábytku ešte pred vykonaním akejkoľvek platby. Srdečne vám túto formu úhrady odporúčame. Aby ste mohli využiť túto metódu úhrady, prosíme vás o kontakt s naším konzultantom za účelom dohody všetkých podrobností.


Płacę przez PayU

Kúpiť od výrobcu

Odber noviniek

Blogy
Drevený nábytok. Blog - borovicovynabytok.sk Nábytok z masívu. Blog - drevenynabytok24.sk Drevo technika. Blog - madeofwood.sk Blog. Drevo technika - nabytok-z-masivu8.webnode.sk Blog. Voskovaný nábytok - voskovanynabytok.sk
kancelar@haciendanabytok.sk