Toaletka voskovaná Hacienda

http://www.haciendanabytok.sk/2281-thickbox/toaletka-hacienda.jpg View full size

  Vosk:
Nie
Áno
Nie
Áno

333 €
300 €

By buying this product you can collect up to 16 loyalty points. Your cart will total 16 points that can be converted into a voucher of 3 €.


Nikdy ste neobjednávali nábytok cez internet? Bez obáv, u nás môžete zaplatiť za nábytok až pri odbere. Pamätajte, že Vám patrí 14-dňové právo vrátenia štandardného tovaru bez uvedenia dôvodu. Preto, keď kupujete u nás, nič neriskujete.

Ponúkané produkty sú tovarom novým, prvotriedne, bez závad. Na naše produkty dávame 24 mesačnú záruku pre koncových zákazníkov a 12 mesačnú pre zákazníkov firemných.

Toaletka Hacienda
(Katalógové číslo - Hac/To/01)Rozmery:
šírka: 100cm
výška: 160cm
hĺbka: 50cm


 


Tento nábytok je úplne vyrobený z masívneho borovicového dreva. Nábytok je estetický, pohodlný a súčasne solídny, vďaka čomu bude Vám slúžiť po mnoho rokov. Celý nábytok je zhotovený z masívneho borovicového dreva. Z dreva sú vyrobené čelá, boky, horný a spodný veniec aj poličky. Tieto prvky sú 100% z dreva, a nie z drevotrieskovej alebo dyhovej dosky. Jediným prvkom vyrobeným z HDF dosky sú chrbát nábytku aj spodné časti zásuviek. Týmto spôsobom váha nábytku je nižšia. Na požiadavku zákazníka existuje možnost zhotoviť tieto časti aj z dreva.

Nábytok z kolekcie Hacienda je upravený voskom alebo olejovoskom na báze prírodných zložiek, vďaka čomu získavá jedinečný vzhľad. Farebná škála je veľmi široká a určite nájdete si aj niečo pre seba.

Dosky, dvierka a boky sú vyrobené z vyberaného dreva so sukmi.

Pozornosť si zaslúžia aj ručne vyrobené a staro vyzerajúce pánty a úchytky, aj estetické a solídne zhotovenie nášho nábytku.

Štandardne sú zásuvky montované bez koľajníc (zásuvky sa pohybujú po dreve). Existuje však tiež možnosť zakomponovania kovových koľajníc. Najčastejšie vyberaným variantom sú kovové koľajnice s tzv. úplným výsuvom, ktoré aktuálne ponúkame za akčnú cenu 5 € / komplet jednej zásuvky.

Miestne škrabance či hrče sú neoddeliteľnou súčasťou kolekcie Hacienda. Okrem iného práve tie tvoria jej unikátny a neopakovateľný vzhľad. Vďaka tejto nezvyčajnej dekorácii si môže byť každý klient istý, že má vo svojom dome jedinečný a originálny nábytok. Vďaka použitiu vyššie uvedených prvkov sme dokázali vytvoriť efekt starožitného až nadčasového nábytku. Nábytok z kolekcie Hacienda je zacielený na zákazníkov s vysokými nárokmi, ktorí ocenia starostlivú remeselnú a stolársku prácu.


Rozmery:
Uvedený rozmer je vonkajší rozmer spolu s vyčnievajúcimi po bokoch vencami.

Nábytok z kolekcie Hacienda je vyrábaný aj v rozmeroch podľa požiadaviek Zákazníkov.


 

Druhy farieb

V základnej verzii vyrábame kolekciu Hacienda vo farbe medový vosk. Hlavná fotografia zobrazuje práve túto farbu. Jedná sa o štandardný odtieň pre kolekciu Hacienda.

* Uvedený rozmer je vonkajší rozmer.

  • Šírka 100cm
  • Výška 160cm
  • Hĺbka 50cm
drevený nábytok, Toaletka Hacienda, toaletka z masívu, drevená toaletka
Płacę przez PayU

Kúpiť od výrobcu

Odber noviniek

Blogy
Drevený nábytok. Blog - borovicovynabytok.sk Nábytok z masívu. Blog - drevenynabytok24.sk Drevo technika. Blog - madeofwood.sk Blog. Drevo technika - nabytok-z-masivu8.webnode.sk Blog. Voskovaný nábytok - voskovanynabytok.sk
kancelar@haciendanabytok.sk